Knihovna Vysočiny 2012 II. stupně

25.12.2018

Krajská knihovna Vysočiny v Havlíčkově Brodě uspořádala 21. listopadu 2012 již po jedenácté "Malou knihovnickou slavnost", na které oceňuje záslužnou práci knihovníků především z neprofesionálních knihoven. V letošním roce přistoupila ke změně pravidel a kromě základního titulu Knihovna Vysočiny v každém okrese ještě zavedla další ocenění II. stupně Titul Knihovna Vysočiny 2012 - ocenění II. stupně kromě naší knihovny ještě získali: Místní knihovna Leština u Světlé z Havlíčkobrodska, Místní knihovna Batelov z Jihlavska, Místní knihovna Jiřice z Pelhřimovska a Obecní knihovna Mladoňovice z Třebíčska. Jde o knihovny, které již jednou oceněné byly, a ve své činnosti dosahují stále lepší výsledky. Naše knihovna tak už byla oceněna v roce 2004 a v roce 2011 získala ocenění za nejlepší webové stránky neprofesionální knihovny v kraji.