Velký svátek v naší knihovně!

19.05.2023

Setkání s tak laskavým člověkem jako je pan Petr Horáček, je prostě jedna velká radost. Obrovský dík patří pánům z nakladatelství Portál, že k nám pana Horáčka (který trvale žije v Anglii), v rámci jeho "turné" po ČR přivezli a vše, včetně prodeje knih perfektně zajistili. Knížky pana Horáčka všechny borské děti dobře znají. V knihovně si jich mohou vypůjčit už 18, což jsou všechny které v ČR dosud vyšly. Děti z první třídy ZŠ, starší děti z MŠ, paní učitelky a maminky s dětmi. Bylo nás celkem asi 53 + 3 hosté. Což je teda určitě rekord! A všichni jsme se dobře bavili! Povídání pana Horáčka bylo milé a vtipné a poučné. A pak proběhla autogramiáda. Pan Horáček se ovšem nespokojí s pouhým podpisem. To bylo přání a věnování a obrázků! Děkujeme moc paním učitelkám za starost s objednáváním knížek a Peti Karáskové za úžasný štrůdl!